Bilgi & Randevu Formu


 

 

GÜCÜ HİSSEDİN, ARACINIZIN SINIRLARINI ZORLAYIN.

 

Chip tuning işlemi, her tür içten yanmalı motorlara uygulanabilen, güç ve tork artışı,yakıt ekonomisi, daha iyi gaz tepkisi, daha verimli güç aktarımı ve daha güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için uygulanmaktadır.

Chip tuning işleminde aracın hava/yakıt karışım miktarını, avansını, turbo basıncını, yakıtın püskürtülme basıncını ve birçok parametreyi sensörlerinden aldığı verileri sizin isteğinize göre baştan tasarlayarak güç arttırımı , yakıt ekonomisini ve hız limit iptalini bir araya getiriyoruz …

Chip tuning işlemi sonrasında aracınızın %20 ile %40 arasında güç ve tork artışı sağlanırken aracınızdaki bu güç artışı sayesinde aracınız düşük devirlerde dahi vites değiştirmenize gerek kalmadan ilerlemektedir , aracınızdaki bu güç ve tork artışından dolayı günlük kullanımızda aracınızın hızlanması ve gaz tepkisi arttığından dolayı  %20 ye varan yakıt tasarrufu sağlanmaktadır .

Chip Tuning ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yeni web sayfamız olan https://www.ecumasters.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

%100 Müşteri memnuniyeti
Profesyonel montaj
Memnuniyet garantisi
Düşük yakıt tüketimi
%45 e varan beygir ve tork artışı
Gizli özellik takibi
Aracınız garantiden çıkmaz
Aracınız siyah duman atmaz

 

Sınırsız Hizmet

Ecumasters müşterilerimiz ömür boyu yazılım ve teknik destek garantisine sahiplerdir. Aracınızın serviste yazılım güncellemesinden dolayı silinen yazılımızınız ömür boyu garantilidir. Aracınızı istediğiniz zaman orjinal haline çevireilirsiniz.


Yüksek Performans

Araçlarınızın güvenli sınırlanırlarını aşmadan maximum limitlerde sınırlarınızı zorluyoruz. Dizel ve Benzinli araçlarda %45 e varan güç ve tork artışı sağlıyoruz.


Gizli Özellikler

Bmw araçlarınızın bütün gizli özelliklerini sizin istekleriniz doğrultusunda ortaya çıkartıyoruz. F1 kalkış (launch control),sailing,m performans logosu,beygir ve tork gösterim ekranı,kadran sapması,hava durumu gibi bir sürü özelliği isteğinize göre yüklüyoruz.


Keyifli Sürüş Deneyim

Araçlarınızın performansını sizin karakterinize göre tasarlayıp şehir içi kullanımızda aracınızın zorlanmadan,vites değiştirmek zorunda kalmadan ve aracınızın sürtünmesini düşürerek size daha keyifli bir sürüş sunuyoruz.


Mobil Hizmet

Ecumasters chip tuning dilerseniz siz değerli müşterilerimizin araçlarının yanına gelerek bütün yazılım işlemlerini mobil olarak yerinde sunmaktadır. Sizde bu hizmetimizden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.


Garanti

Araçlarınızın yetkili servislerde yapılan yazılım güncellemelerinden dolayı silinen yazılımlarınız için ve dilediğiniz zaman araçlarınızı orjinal haline çevirmek için ecumasters ömür boyu garantilidir.